Krystian Bielas

Krystian Bielas
Stanowisko: Członek Zarządu

Członek zarządu grupy z doskonałą intuicją biznesu. Kilkuletnia praktyka w dziedzinie finansów w tym w bankowości prywatnej wypracowana w cenionych i wyróżniających się instytucjach w Polsce określa go jako wyłącznego ponadczasowego Partnera dla rzeszy stałych Kontrahentów.

Czynny inwestor od 2018 roku na krajowym rynku kapitałowym oraz trener cenionych instytucji takich jak domy maklerskie czy firmy branżowe, w tym korporacyjne. Kurs Maklera Papierów Wartościowych.

Odbiorca wielu laurów uznania za osiągane wyniki i support w zakresie rozwoju przedsiębiorstw. Business excellence, doskonalenie systemów zarządzania, budowanie marki i rozwój firmy to jego atutowe zainteresowania. Twórca koncentracji Partnerów Biznesowych White Business Park. Sprzedaż usług oraz produktów od rozpoczęcia działalności do dzisiaj łącznie wynosi przeszło 60 milionów złotych. W ramach struktury funkcjonalnej kompleksowo nadzoruje rozwój i organizację biznesu, relacje z Kontrahentami i efektywność zespołu handlowego. Prywatnie miłośnik zwierząt i motoryzacji oraz fan mieszanych sztuk walk w klatkach.